Cedule Na prodej

Zdravím, budu na dům dávat ceduli "Na prodej". Jen mě napadlo, jestli to náhodou něčemu neodporuje. Pokud vím, jsou nějaké regulace ohledně umísťování reklamy na dům. Jedná se mi o ceduli přišroubovanou přímo na fasádu. Děkuji
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od m_i_r_e_k:

Zdravím, budu na dům dávat ceduli "Na prodej". J…
@m_i_r_e_k odporuje, zákony jsou v tomto striktní pokud to tam dáte, tak vám bude dům znárodněn :D
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud neprodavate byt a nebudete ceduli vrtat na fasadu panelaku tak v cem by mel byt problem? Ja si na barak dal "reklamu na svuj dum" v podobe cisla popisnyho....a zatim na me nastesti neprisli .... tak snad to bude v cajku a dum mi neznarodnej
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od petr13:

@m_i_r_e_k odporuje, zákony jsou v tomto striktní…
@petr13 Jenomže to platí je pro cedule o velikosti do 0,25 m2. Větší rozměr se trestá zabavením veškerého majetku a odsunem do Mongolska.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od m_i_r_e_k:

Zdravím, budu na dům dávat ceduli "Na prodej". J…
@m_i_r_e_k Čauky, každý město nebo vesnice má svoje vlastní předpisy o tom, jak velká ta cedule může být, kde přesně ji můžeš mít a jak dlouho tam může viset. Takže dobrý nápad je zavolat na obecní úřad nebo kouknout na jejich web a zjistit, co a jak.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pavlamartinkova2:

@m_i_r_e_k Čauky, každý město nebo vesnice má svo…
@pavlamartinkova2 Můžete zde jmenovat alespoň jedno město nebo vesnici v ČR, kde by se regulovalo umístění, velikost a délka visu cedule "Na prodej"?
Odpovědět
Je to malá vesnička, jen pro upřesnění. Tak nevím jestli s tím mám otravovat a volat starostovi (který tam obvykle všechno vyřizuje). Asi to tedy nebudu řešit, ceduli pověsím a hotovo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?