Zastřešení bazénu svépomocí. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chci se zeptat, zda jste někdo dělal zastřešení bazénu svépomocí? Máme poměrně velkej bazén 4x8 a zastřešení by nás vyšlo + - na 100.000,- A jelikož můj táta umí pracovat s kovem a svařovat, zvažujeme, že bysme se do toho pustili sami. Nemáte tedy někdo zkušenost?
Odpovědět
@beowulf24 dobrý den,mohl také poprosit o nějaké plány k zastřešení? Děkuji
Odpovědět
můj mail je ziky.luky@seznam.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@beowulf24 Dobrý den, mohu prosím požádat také o plánky na zastřešení? Můj email je stanislav.orsag@gmail.com Děkuji moc
Odpovědět
Dobrý den, mohla bych poprosit také o zaslání výkresu na zastřešení? Prosím na adresu skoluc@seznam.cz, děkuji Janečková
Odpovědět
@beowulf24 Dobrý deň, je to naozaj super vyriešené ste šikovný :-) Mohol by som Vás poprosiť a podrobné výkresy toho zastrešenia ? Veľmi pekne ďakujem :-) môj mail Juhr@azet.sk Ešte raz ďakujem ;-)
Odpovědět
Dobrý den, o takovém skládacím zastřešení formou poklopu uvažuji již velmi dlouho. V podstatě mám vymyšlené to samé, ale jen v hlavě. Uvažoval jsem o kovové pozinkované konstrukci s překrytím trapézovým plechem a následně ještě dřevěnými frézovanými deskami, aby to imitovalo pochozí odsuvnou terasu. Bylo by to ale těžké jako p..se a určitě by se to prohnulo. Pravděpodobně by to ani nenazdvihl elektrický naviják. Bazén mám umístěný u zděného plotu, o který by se "poklop" měl po otevření opřít. Pozemek za plotem je také můj. Naviják chci namontovat na jeden ze zděných sloupů o půdorysu 50 x 50 cm, kdy lanko by bylo taženo přes dvě kladky. Ale i tak mám obavu, že by otvírání takto těžkého poklopu byl problém. Váš napad se mi velice zamlouvá, je to fakt dost dobrý. I ohřev vody, když nebudeme a bazén zůstane zavřený je tím vyřešen. Zatím jediné co mám ze svého nápadu hotové, je to, že jsme natáhnul kabel pod dlažbou a plotem pro budoucí el. naviják "poklopu". Mohu Vás také požádat o zaslání plánků na výrobu stejně jako předešlí zájemci. Následně zveřejním hotové dílo vč. videa. Můj email: mira.schwetz@seznam.cz Předem mockrát děkuji a jsem s pozdravem.
Odpovědět
@beowulf24 Přidal jsem příspěvek a nejsem zběhlý v kontaktování jednotlivých účastníků diskuzí. Když toto co teď napíšu a kontaktuji Vás, prosím ozvěte se mi. Předem děkuji Mira Schwetz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Dobrý den, rád bych Vás poprosil také o zaslání nákresu na výrobu zastřešení na bazén, jelikož se mi Váš nápad moc líbí. Předem velmi děkuji za ochotu. dusodu@seznam.cz
Odpovědět
Dobry den.Supr napad jak to udělat.Moc hezké.Muzu vas take poprosit o zaslani nakresu.dekuji. davidsmelik20@seznam.cz
Odpovědět
Dobrý den.Moc super.Mohu vás také poprosit o zaslani nakresu.Předem moc děkuji. vladimir.streber@seznam.cz
Odpovědět
Jak jste uspěli s výrobou tohoto zastřešení? Rád bych se přidal, protože to vypadá velmi dobře a cenově určitě schůdnější, než originál zastřešení.Pokud možno pošlete foto a zkušenosti.Možná by to ještě chtělo doplnit nějakým navijákem.Dík Fifi
Odpovědět
Já jsem to udělané měl, ale nevyhovovalo mi to - zejména protože to potřebuju otevírat i v zimě (chladím se v bazénu po sauně) a elektrický naviják to měl problémy zvednout, když byl sníh. Mám dva hliníkové rámy 210 x 400 cm (viz foto), které mám na prodej dohromady za 15 000 Kč (původní cena byla přes 40 000 a to jsem je ještě sehnal levně). Jsou samozřejmě vrtané, byly tam panty a F lišty, ve kterých byly makrolony, a potřebovaly by vyleštit, ale jinak jsou ok Kdyby měl nekdo zájem, tak jsem z Prahy 9...
Odpovědět
Článek se načítá
@beowulf24 Dobrý den, nemáte ještě čirou náhodou ty výkresy na zastřešení bazénu? Chtěl bych to na léto zastřešit a moc si s tím nevím rady. Budu rád za Vaši odpověď, můj email je Chochola.jan@seznam.cz S pozdravem Jan Chochola
Odpovědět
ahoj, skvele zakryti bazeni. planuji neco podobneho a vubec nikdo to nenabizi. je to pochozi, resp. odolne proti detem, aby se nepropadly? jak vysoka je cela "deska" v polozenem stavu? diky za radu.
Odpovědět
Woow, tak to jste opravdu PÁN šikula. x-) Vypadá to dost dobře a nehyzdí to zahradu. Ale jen se přidám k dotazu - odklízíte pravidleně sníh nebo to něco snese?
Odpovědět
Sníh odklízím protože taje a do bazénu proteče voda. Protekani vody je slabina tohoto zastreseni. V zime to musím hlídat. Jinak jsem spokojen.
Odpovědět
@beowulf24 mohla by som poprosiť aj ja tie nákresy?Ďakujem
Odpovědět
Hezký den, mohla bych také poprosit o plány zastřešení bazénu. Moc děkuji vmahelova@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím přidám také jeden námět, domácího zastřešení
Odpovědět
Super, z čeho je to udělané ?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@beowulf24 báječný nápad! Mohla bych také požádat o zaslání návodu? j.javanska@seznam.cz
Odpovědět
@beowulf24 Dobrý den, mužu poprosit o nějaké planý či něco podoného k zastřešení bazénu. Předem moc děkuji
Odpovědět
@beowulf24 od koho máte prosím bazén? Vypadá to jak od http://www.plastovebazeny.eu a my zrovna uvažujeme nad tím si od nich pořídit bazén. Jaká je Vaše zkušenost? Děkuji moc za informaci.
Odpovědět
Dobrý den Jaký máte email?
Odpovědět
@koudy05 TSH Plast
Odpovědět
@beowulf24 Dobrý den, líbí se mi Vaše zastřešení bazénu, jste borec! Chtěl bych udělat něco podobného, mohl bych Vás poprosit o nějaké rady k výrobě takového zastřešení? Jak je vyřešen kloub? Moc díky, Jirkahk
Odpovědět
@beowulf24 Dobrý den, líbí se nám váš typ zastreseni bazénu 🙂 Mohla bych se prosím zeptat z jakých hliníkových profilů to máte? Zda originál k polykarbonatu? Myslíte, že to tímto způsobem půjde zrealizovat i na kruhový bazén- s tím, že bychom vytvořili osmiuhelnik? Děkuji
Odpovědět
Dobrý den po obvodu je profil 100x20(mm) a vniřní výztuhy jsou 40x40. Polykarbonát je 10mm vysoký a s UV stabilizací. Nevím jestli tento konkrétní používají bazénáři. Osmiúhelník udělat asi lze, ale vzhledem ke krátké hraně osmiúhelníku, budou kotevní panty blízko sebe a obával bych se vyvrácení při manipulaci. Někde jsem viděl i variantu plochého zastřešení, bez skládání. Bylo ze 2 dílů a přenosné. Ale to je asi náročnější na manipulaci.
Odpovědět
Profilova fotka
@beowulf24 přesně takové zastřešení bych potřeboval. Jen rozměry 6x4,2 m. A i s výřezem na schůdky. Kdo by mi s tím mohl pomoci? Děkuji za pomoc a radu
Odpovědět
@beowulf24 Dobrý den, to co jste vyrobil je skvělé. Také bychom chtěli něco takového spáchat. Mohl by jste prosím poskytnout návod na výrobu? Děkuji E-mail - jana1971@seznam.cz 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?