Demontáž kliky

Zdravím, mám blbý dotaz. Snažím se demontovat hranatou kliku na obrázku a nevím jak sundat wc zámek s takovou kostkou (viz druhy obrazek). Z žádné strany není žádný imbus nic. Krytka sundat nejde, protože tomu brání ta kostka, takže netuším a bojím se zapáčit, abych to neurval. Snad pochopíte co sem myslel :) Díky za radu
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od raad3k:

Zdravím, mám blbý dotaz. Snažím se demontovat hra…
@raad3k Vždyť na té klice je vidět seshora červ. Tak ho odšroubuj, stáhni kliku a z druhé strany za tu kostku vytáhni zbytek. Krytky ti pak spadnou na zem :))
Odpovědět
S klikou problem nemam. Ta jde demontovat krasne. Nejde mi demontovat ten otočný zámek. Na nem zadny cervik s imbusem neni.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od raad3k:

S klikou problem nemam. Ta jde demontovat krasne.…
@raad3k Není důvod aby tam červík byl. Když je z jedné strany sundaná klika, tak zbytek je volný.
Odpovědět
Pohled z jedne a druhe strany dveri. Nikde zadne srouby.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od raad3k:

Pohled z jedne a druhe strany dveri. Nikde zadne …
@raad3k Ani zespod??? Obvykle tam jsou, na vnitřní straně dveří, na té kostce.
Odpovědět
ne nikde nic proste, nechapu jak to je smontovane :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vsak zespoda na tom ctverecku je dira, normalne zapacit a je to sundany ne? :D
Odpovědět
ano je tam dira, pro sundani krytky, ale kdyz to ted zapacim, tak to stejne drzi o ty kostky, kterymi se zamykaji dvere
Odpovědět
mel sem tu i kamarada, ktery stavi nabytek na miru, kuchyne atd.. a hledeli sme na to asi 30min a proste nevime jak to sundat. Logicky musi jit ty kostky,ktere se otaci a zamykaji se jimi dvermi, nejak sundat jako prvni a az potom sundat krytky a nejak vyndat ten stred, na strankach vyrobce maji jen fotky, nikde zadny montazni navod
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od raad3k:

mel sem tu i kamarada, ktery stavi nabytek na mir…
@raad3k jestli se vam jedna onten zamek tak na druhe strane dveri by mel byt na zamku zarez na srubovak. Ten vysrubujete a zamek se rozpoji na dva kusy. Kdyztak hodte fotku zamku z druhe strany dveri jeste..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?