Lamino vs. dýha u dveří

Dobrý den, už měsíc se nedokážeme rozhodnout, jaké vzít dveře. Líbí se mi dýha a máme ji všude, ale odrazuje mě trochu, že je prý méně odolná a my máme malé děti. Máte někdo zkušenost? Díky!
Odpovědět
@bayt máme dýhu přes 6 let a úplně v pohodě. Ale máme ji natřenou osmem. Nevím, jestli je v tom nějaký rozdíl. Na dveřích není vůbec žádný problém-dokonce nám jednu dobu v koupelně teklo do podlahy (trochu dýl), tak začala odspodu černat, ale nenabobtnala jak lamino. Rozdíl určitě bude v povrchu-pokud si dáš třeba wenge, jak jsme měli na bytě, tak tam jsou víc vidět škrábance. Teď máme praskaný dub a ten je skvělý-tam se schová všechno a navíc to vypadá pěkně.
Odpovědět
@kekita Aha, děkuji za info. A to osmo tam daváte nějak pravidelně? Proč myslíš, že vám ta dýha nenabobtnala? To bych si právě řekla, že se odchlípne..resp. taky jsem myslela, že vnitřek dýhovanych a lamino dveří je stejný? 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Z mé zkušenosti je CPL laminátový povrch opravdu odolnější než dýha. Jestli dýha odolá zrovna Vašim dětem, je těžké odhadnout.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?