DETAIL U SCHODIŠTĚ

Dobrý den, Ví prosím někdo, jak vkusně a hezky vyřešit detail schodiště? Momentálně dělám lepený vinyl. A nějak mě unikl detail, jak se vylíval minulý rok anhydrit, že se neukončil zároveň z hranou zdiva. Na schodišti budou 4 cm dřevěné nášlapy z masivu. Napadl mě pravý bok vyplnit masivem a na vrch dát nějakou hezkou ukončovací lištu. NÁŠLAP BUDE MASIV A ČELO BUDE BÍLÉ (viz foto) Má někdo nějaký nápad, jak to nejlépe vyřešit? Děkuju
Odpovědět
My to máme ve stejné výšce s podlahou, je tam mezera asi 3mm a lišta se tam už nedala nikdy, ačkoliv tam mohla být
Odpovědět
@zateplovak Tady se asi liště nevyhnete. Kdybyste neměli už vinil v patře hotový, šel by udělat podobný nos jako na stupních z masivu. A zvažte bíle podstupnice, bíle vypadají moc pěkně, ale prý to dlouho nevydrží. Nakonec jsme je na doporučení taky nedávali a i tak schodiště vypadá pěkně. Máme ho v dekoru vinilu co je v patře.
Odpovědět
@kofejn Díky za koment. Mám stejný názor co ty a dal bych všude masiv i z čela 😄. Manželka se ale nechce přesvědčit. No třeba ji ukecám. Každopádně si myslím, že ta lišta, která tam bude nebude vypadat špatně. Zkusím vybrat nějakou hezkou dekorativní... Prostě ten prostor co je na fotce v kolečku vyplním dřevěným masivem. Tím pádem to bude zároveň z hranou zdiva. A poté napojím lištu do L.
Odpovědět
@zateplovak ať to uděláš jakkoliv, bude tě to štvát jen nějakou dobu a pak se to okouká ... za rok si toho ani nevšimneš ...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?