Úvaly a Úvalsko. Kdo tu bydlí?

Zobraz úvodní příspěvek
Kdo bydlí, nebo uvažuje, že bude bydlet v Úvalech u Prahy nebo v okolí tohoto nádherného městečka ?
Odpovědět
1
2
Byly jste už na večeři v hotelu Budka?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak trochu oneskorene ale nejak nestiham vobec popri praci sa venovat aj tu :-( tak aspon na skok pozdravit :-) kryspi este nie ale ved casu bude este dost aj ked odkedy mame kuchynu tak uz von velmi jest nechodime ;-)
Odpovědět
ahoj endzinko. myslíš pořízení si mimča (můj dotaz na předchozí stránce) nebo návštěvu hotelu Budka ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kryspi mysli tu veceri :-D a mimco bude az bude, zachvilu tomu nechame volny priebeh a uvidime :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Já jsem úvalačka od narození..:-) Bydlím tu už 22 let. Trošku mě překvapuje, že se chystáte na večeři do hotelu Budka. Já jsem tam sice nebyla hooodně dlouho, ale vždycky to byl takový pajzl. Navíc tam bydlí samí ukrajinci, co jsou v Úvalech na práci (Alespoň se to říká). Dobře vaří v sokolovně (a velké porce). Na Homolce je zabržděná obsluha. V pizzérce na náměstí (Trincea) se mi to zdá moc nobl. Byli jsme tam jednou a obsluha nic moc. Něco tam mají předražené, něco v normálu. Jinak vřele doporučuji "žluťák". To je vinárna nad schodama u nádraží.
Odpovědět
Před 14 dny jsme byli na obědě vedle hotelu Sokol - myslím, že se to jmenuje "Ve dvoře" a bylo to tam velmi dobré. Měli sice jen hotovky ale chutné a poctivé porce. to: Sunik: pak je ještě jedna restaurace kousek od Plusu, ale tam jsme ještě nebyli. Víš o ní Suniku ?
Odpovědět
kryspinie: Tak to asi myslíš hospodu na Slovanech. To je spíš taková hospoda pro štamgasty. Přítel tam třeba jezdí na obědy, když mají práci v Úvalech. Ale na večeři bych tam nechodila. Večer už tam je příšerně nahuleno. Jo a z Plusu má být Penny..:-) Kdybyste některá věděly o levném pronájmu bytu v Úvalech. dejte mi vědět..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v Úvalech podědila naše rodina domeček po tetě, tak sem k vám občas juknu :-) . Jinak Úvaly jsou pěkné městečko na super místě. Doufám, že se tam v létě vypravím a využiju vaše tipy na dobrou restauraci. Případně vás chci poprosit, kdyby někdo napsal, kam se dá jít v blízkém okolí na výlet? Díky ;-)
Odpovědět
:-)
Odpovědět
A chodíte někdy cvičit do Mamuta?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, někdy v září (snad!!!) bychom se měli stěhovat do Škvorce. Je to ten projekt přestavby pivovaru hned vedlo obou zámků, pokud tam někdo jezdí. A taky se chci zeptat, zda někdo chodíte cvičit do Mamuta. Jaká tam je posilovna a aerobik? Žádný jiný aerobik asi v Úvalech není, že?
Odpovědět
V mamutu je obojí. Posilovna malá, nepříliš vybavená, ale stačí. Někdy hodně lidí, jindy prázdno. Aerobik celkem slušný, ale záleží na cvičitelce. Pak se cvičí někde ve školní tělocvičně, ale tam jsem nikdy nebyla.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Klarusenka:Myslíš v té škole, jak je za náměstím? Na netu jsem se na stránky Mamutu dívala, vupadá to docela dobře. Určitě tam zajdu, jak se nastěhujeme. Posilovnu bychom měli mít i s bazénem v domě, tak asi budu chodit tam. Snad tam aspoň pár přístrojů bude.
Odpovědět
no, asi ano (zadna jina skola tam neni???), ja to jenom cetla v nejakem inzeratu. Ae je fakt v pohode v mamutu, ten salik je malicky, takze je to takove komornejsi. Moc se mi nelibilo cviceni s nejakou Martinou, ale zalezi na vkusu ;-) . Tak to mate fajn s posilovnou a bazenem v dome. Jak velke by to melo byt?
Odpovědět
Profilova fotka
Klarusenka: Dneska jsem se byli podívat na ten náš byt, tak jsem prošli i Úvaly. Našla jsem i Mamuta, aspoň už vím, kde to je. A taky jsem byli v pizzerii na náměstí na oběd, bylo to tam dobré a docela slušné ceny. Jinak ten bazén vlastně nevím, jak bude velký, ale asi žádný šíleně velký nebude, ale kolem bude ve dvou místnostech posilovna a sauna. Takže je to pohodlné, že na nějaké cvičení to stačí a člověk nemusí nikam chodit.Ty jsi z Úval?
Odpovědět
Nedavno jsme se tam prestehovali, takze ted uz ano. Do pizzerie take obcas chodime, jidlo i prostredi je tam moc hezke. Za cas asi budeme z jednoho mesta, uvaly se maji rozsirit snad az nekam ke skvorci =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to budeme asi sousedky :-) Škvorec se pěkně rozšiřuje. Teď tam jsou ty dva velké projekty s byty a kromě toho spousta nových domů. Doufám, že to přispěje k zlepšení služeb. Také jsem moc ráda, že se nám přímo před domem opravuje ten starý zámek. Bude to tam moc pěkné. Jsem pro rozšiření a zlepšování ;-)
Odpovědět
Ahoj hledáme pronájem v úvalech od listopadu,jsme mladý pár s malým pejskem.Nevíte nekdo o nějakem levném pronájmu,prosím pište na milenast@seznam.cz.děkuji
Odpovědět
Ahoj. tohle může být dobrý http://www.sreality.cz/byty-1+kk-pron...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu k vám nakuknout, berusklablanka mě zná :-D. Já jak viděla steak house v Úvalech, tak jsem se jen zasnila.Tam jsem se s manželem zasnoubila x-) . Původně jsem bydlela v Újezdě nad Lesy, kousek od Úval a manželův táta má v Úvalech chatu, takže tam občas přes léto zavítáme.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
ahojky všichni uvalaci mam prosbičku jelikož jsem od mala bydlela v uvalech v osmičce jsem se odstěhovala a ted se tam vracím skoro po 25 letech na třidní sraz mužete mi někdo poslat na muj email telefoní číslo na ubytovaní v sokolovně všem děkuji moc
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, prave zvazujeme koupi domku v centru Uval, a tak hledam o meste co se da a nasla jsem i vasi diskusi. Muzete mi napsat, jak se vam v Uvalech zije? Co vam chybi nebo nejvic vadi? A taky co se vam libi? Co treba kriminalita - citite se ve meste bezpecne? A moznosti pro deti nebo mamky na matersky? A tak dal.. Proste vsechno, co vas napadne, co by nam mohlo pomoct v rozhodovani! Diky!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
ahoj kackerik, sice asi trochu pozde, ale prece. v uvalech se nam zije fajn, zatim. co nam vadi? vadi mi provoz kamionu, ktere si zkracuji cestu z jedne dalnice k druhe. vadi mi stav infrastruktury, i kdyz v nasi nove ctvrti je to ok. plus je urcite dopravni spojeni - kazdou pul hodinu jede vlak smer praha. nakoupit se tu taky da - od detskych veci, drogerie, galanterie, reznictvi az po penny. je tu hezke okoli - rybniky, klanovicky les, blizko treba do lesu k jevanum - tam je nadherne. kriminalita - zatim je to snad ok
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Zdravím..sháním k sobě do Úval spolubydlící. Nejlépe mladou holčinu. Je to podkrovní byt, měla by svůj pokoj za cca 3tis. Kč.Pro vice info a domluvu se mi ozvete kdyztak na Macina.8@centrum.cz. Diky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobry den, Momentalne uvazujeme o zakoupeni bytu v lokalite okolo Skvorecke ulice. Vzhledem k tomu ze je ulice uzavrena neni lehke posoudit soucasny provoz v teto casti Uval. Muzete prosim poradit - bude zde po znovuotevreni silnice velky provoz, nakladni doprava , atd. Diky! dino66
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?