Příjezdová cesta

Dobrý den, budeme dělat příjezdovou cestu a už měsíc máme žádost na SÚ,ale bohužel zatím nám ještě nedali ani vědět, že zahájili řízení. Máte s tím prosím někdo zkušenost? Vím, že je to různé,ale tak aspoň pro zajímavost nebo uklidnění prosím o nějaké vaše zkušenosti jak jste dlouho čekali. Obzvlášť se SÚ Dobříš. Děkuji
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od marcelap82:

Dobrý den, budeme dělat příjezdovou cestu a už mě…
@marcelap82 To bude veřejná komunikace? Pokud ano, tak to obecný stavební úřad nedělá.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jozkakomosny:

@marcelap82 To bude veřejná komunikace? Pokud an…
@jozkakomosny Napsala jsem to špatně,jedná se o úřad výstavby a komunikace,nebo tak nějak. Zkrátka je to na správném místě. Z cesty bude veřejná komunikace na kterou máme věcné břemeno.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od marcelap82:

Dobrý den, budeme dělat příjezdovou cestu a už mě…
@marcelap82 Nejlepší je, tam zavolat a zeptat se, tak nějak nevinně, že je to už 30 dní a že nemáte vůbec žádnou zprávu a bojíte se jestli na vás nezapomněli, anebo jestli není potřeba něco doložit apod. Já to tak dělám, když mi to příjde až moc dlouhé. Bude to pro vás nejrychlejší a nejjistější cesta.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od marcelap82:

@jozkakomosny Napsala jsem to špatně,jedná se o …
@marcelap82 A tu žádost jste tam dali sami, nebo Váš projektant? Ptám se proto, že u projektantů je zažitý zlozvyk, že podají neúplnou žádost (samozřejmě že stavebníkovi řeknou, že už to tam je a že stavebnímu úřadu to dlouho trvá) a stavebník se diví a nadává na stavební úřad. A na úřadu přitom jen čekají, až projektant doplní všechno potřebné. Tak mě jen napadlo, jestli to není i Váš případ. Protože když Vám ještě neoznámili zahájení řízení, tak to znamená, že čekají na všechny podklady (PD, vyjadřovačky, stanoviska DO).
Odpovědět
Moc děkuji za rady. Žádost podával projektant,vyjadřovačky jame měli všechny,ale samozřejmě něco chybět mohlo. Zkusím se ho zeptat, eventuálně se nenápadně poptat na úřadě.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od marcelap82:

Moc děkuji za rady. Žádost podával projektant,vyj…
@marcelap82 To se zeptejte. A proč nenápadně? Úplně normálně, Vy jste stavebník, Vy to platíte, Vy máte právo na informace. A během pětiminutového telefonátu s úřadem máte jasno.
Odpovědět
Tak jen dávám vědět jak jsem pochodila. Bohužel paní, která má vyřizovat zrovna naše povolení,je nemocná. Snad už příští týden bude v práci. Tak se nám to dost zbrzdilo 😔 snad to všechno klapne.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?