Tepelná izolace podlahy

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, poradí někdo složení podlahy pro přízemní byt, pod kterým jsou nevytápěné sklepy? Moje představa je strhat parkety, vyrovnat povrch.. Provést tepelnou izolaci a položit plovoucí podlahu... Barák není zateplený, (nejspíš ani nebude, jinak je to cihla 70...) jde mi jen o to, že když už to budeme strhávat, tak udělat něco pro to, at podlaha není tolik studená, máme malé děti.Jak tedy postupovat a co přesně použít, aby to bylo dostatečné? Za případné rady děkuji :)
Odpovědět
1
2

Odpověď na příspěvek od zubr487:

@vladimir_sacha především je vidno, že buď vědomn…
@zubr487 statistika od 12/2020 když nám měnili Elmer do dnes je 65MWh celkem oba tarify na vše.... Dřevem více netopime jak topime, tuto zimu 14x předchozí 25x atd... Takže to hovoří docela jasně, za předchozích 10 let jsme měli 55MWh VT a 185NT, což vycházelo na 24 ročně a to nebyla ještě polovina domu zateplená fasáda a bylo doma 24C a dřevem vůbec, takže teď by mne zajímalo, kde se údajně stala chyba, když nikde vlastně není a zde se potvrzuje opět že na takovou plochu domu to je víc než dobré, kdyby to byl bungalow 100m2 tak máme možná 8 za celý rok.... V tomto stavu co se konstrukčních prvků týče, kdy je vlastně vše špatně, údajně dochází ke kondenzaci ve zdivu přitom nic, když je tady ,,jen" pětka na fasádě...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?