Fasádní obklad v dekoru dřeva (beton, plast)

Nemá někdo osobní zkušenosti? Říkám si, že doba žene kupředu, vše se zdokonaluje, možná už existuje něco oku nerozpoznatelného? Jde o řešení dilema - ano, chceme dřevěný obklad minimálně na část fasády (vizuální potřeba) a ne, nechceme se o to starat (natírat), zároveň si nejsme jisti, zda bude pro nás ok přirozené šednutí. Neřešil to již někdo takovouto oklikou? Nějaké doporučení, zkušenosti? Viz např. https://www.stavebninyhrou.cz/deska-k... Děkuji.
Odpovědět
Když jsme plánovali domeček, uložila jsem si tyto obrázky ... Moc se mi to líbilo.
Odpovědět
Taky jsem to řešil. Našel jsem 2 možnosti: 1. Firma Aludrevo vyrobaČR 2. Obklad fasadni desky Fundermax dekor dřevo nebo bondy dekor dřevo. Varianta 1. bude určitě levnější MV
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od shopgirl_l:

Nemá někdo osobní zkušenosti? Říkám si, že doba ž…
@shopgirl_l U nás vznikla nová lokalita radových domov a mali podmienku mať časť fasády s dreveným obkladom (požiadavky mesta). Neviem, aká to bola firma, údajne jediná v republike, ale urobila omietku, ktorá vyzerá skoro dokonale ako drevo. Natiahli na stenu nejaký hnedý matroš a vtlačili do toho okartáčované drevené dosky. Dosky dali dolu, ostali tam orazené a z diaľky to vyzerá ako drevo.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?