Izolace stavby ze ztraceneho bedneni

Ahoj vsem, mam postavenou garaz ze ztraceneho bedneni. steny jsou komplet prolity betonem az pod plochou strechu (nosne). Zamer byl nechat steny priznane bez fasady. Problem je ze pri velkem desti prosakuje voda zvenku dovnitr do garaze. Nema nekdo zkusenost cim osetrit/natrit steny zvenku abych zabranil prosakovani? Spary jsou milimetrove ale bojim se ze tam by mohl byt problem. Diky P
Odpovědět
Profilova fotka
Např. cementovou stěrkou, hydroizolací apt.
Odpovědět
Idea byla zachovat strukturu. Je mi jasne ze to muzu prekryt fasadou.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pet3art:

Idea byla zachovat strukturu. Je mi jasne ze to m…
@pet3art jako muzete zkusit nater Xypexem nebo necim podobnym ale ty prolejvacky jsou tak z ausus betonu ze nevim zda to pomuze... uprime si nemyslim ze voda jde skrz spary ale proste to nasaje beton. Pokud je to spara muzete si vyhrat a zkusit je zadelat nejakym PE tmelem nebo vymazat nejakou hydroizolaci... ale myslim ze bez fasady to nikdy nebude 100%
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, bez fasády to při větších srážkách vždy prosákne.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pet3art:

Ahoj vsem, mam postavenou garaz ze ztraceneho bed…
@pet3art Existujú hydrofobizačné nátery, ale je to fest drahé. Od koho ste malo ZB, keď máte milimetrové medzery? To moje bolo krivé jak šľak, pol centimetra rozdiel na výšku nebola výnimka. Inak voda neprechádza cež špáry ale priamo cez tvárnice. sú strašne nasiakavé.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?