Firma Ekokonstrukce, Hodonín - máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Má někdo zkušenosti s touto stavební firmou?
Odpovědět
1
2

Odpověď na příspěvek od jozkakomosny:

@vevemusilka Nevěřím. Dokonce že by s Vámi ten D…
@jozkakomosny věřte, nevěřte to je Vaše věc, nevím jestli si myslíte, že domeček na fotce je namalovaný, ale je opravdu náš a bydlíme :) Nemáme sice vzorový dům, ale jestli to pomůže jednomu nevěřícímu Tomášovi, aby se z něj stal věřící Jožka, klidně ať mi zavolá a přijede se podívat 775094202.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od brosta:

Má někdo zkušenosti s touto stavební firmou?
@brosta https://ekokonstrukce.cz/galerie-proj... Společnosti mi postavila dům od vyzrání desky do 3 měsíců (pro firmu je standard 3-4 měsíce) k nastěhování a jsem více než spokojená, předčila má očekávání což v tomto oboru není běžné. Sama jsem stavárnu vystudovala a v oboru se pohybuji přes 20 let, nejen že vyřizuji stavební povolení po celé ČR, ale v Praze jsem pracovala jako stavbyvedoucí a nyní v Ústeckém kraji zajišťuji technický dozor investora a díky tomu jsem se s touto firmou setkala tak, že jsem několikero klientům zajišťovala právě dozor nebo vyřizovala stavební povolení. Svými efektivními postupy, schopností a přístupem si získala mé srdce jako dosud žádná jiná a tak jsem jim svěřila i stavbu svého vlastního domu! Majitel společnosti pan Džegolia je člověkem na svém místě, výborně se orientuje, je profesionál a co slíbí to se také stane. Dohodnutá cena je konečná cena a nepohne se nikam I přes fakt, že od rezervace a následné projekce, vyřízení stavebního povolení až do dokončení domu může uplynout až rok. Projekce společnosti člověka při individuálních požadavcích nenechá udělat chybu A je velmi trpělivá. Management stavby zajišťuje velmi schopná, rychlá a efektivní ing. Predajňová pro kterou není žádná překážka problém. S klienty, stavbyvedoucími i dozory mluví výhradně a přímo ona a své party diriguje dokonale. Můj dům se nachází v Ústeckém kraji a pokud mě kontaktujete na 723693653 ráda Vás jím provedu, abyste se sami mohli přesvědčit, že to co píšu nejsou jen slova. Děkuji společnosti za výborně odvedenou práci.
Odpovědět
Vizitka s kontaktem
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od lauritaaakrizova:

@brosta https://ekokonstrukce.cz/galerie-projektu…
@lauritaaakrizova Ani Božena Němcová s K. J. Erbenem by to nenapsali lépe.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od lauritaaakrizova:

@brosta https://ekokonstrukce.cz/galerie-projektu…
@lauritaaakrizova Zaujímalo by ma, akú zľavu dáva táto firma svojim klientom za napísanie recenzie sem na fórum. Alebo je to tajné?
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od roman_:

@lauritaaakrizova Zaujímalo by ma, akú zľavu dáva…
@roman_ Já bych dokonce řekl, že to snad píše jen jeden člověk. Všimněte si, jak jsou si ty oslavné části textů podobné. 😁
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jozkakomosny:

@roman_ Já bych dokonce řekl, že to snad píše je…
@jozkakomosny zajimave jsou Vase pravidelne hejty lidem kteri jsou spokojenymi klienty. Ja jsem predlozila recenzi, fakta, fotografie i sve realne jmeno a telefon a Vam to stejne nestaci. Prosim zamyslete se nad sebou ve vlastnim zajmu.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od roman_:

@lauritaaakrizova Zaujímalo by ma, akú zľavu dáva…
@roman_ Uvedomte si a nebo si predstavte jake je martyrium vybrat = dat svou duveru a penize v dnesni dobe firme, aby Vam postavila dum a kdyz jste z oboru je to o to tezsi. To je duvod proc pisi recenzi a to i se svym kontaktem, realnym jmenem a fotografiemi, aby kdo vaha me mohl kontaktovat a presvedcit se, ze ma pozitivni recenze nejsou jen prazdna slova tak jako vase hejty.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?