Vybavení bytu

Ahoj, prosím o doporučení/tipy na vybavení při zařizování bytu. Stěhujeme se do nového bytu a ráda bych znala vaše zkušenosti, co se vám osvědčilo, do čeho byste už nešli, apod. Podlahy, stěrky, spotřebiče, dekorace, doplňky. Děkuji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Nešel bych už do matných černých baterií do koupelny. Na ceně nezáleží, máme jedny z těch dražších, drhnout je můžete 3x denně a stejně vypadají hrozně. Rozhodně si dejte víc zásuvek do kuchyně, pokud je to možné, žena si stěžuje, že jich máme málo kolem desky. :D Stěrku máme v kuchyni nad linkou a s tou jsme spokojený, dával jsem omyvatelný nátěr. Jinak mě nic nenapadá. Vidím, že v každé diskuzi se najdou chytří :D
Odpovědět
Profilova fotka
No ten první komentář, nemám slov :-D Čím dál tím více se ujišťuji v tom, že tady se skutečně nevyplatí nic zeptat. :-D Vždy se najde někdo, kdo to musí celé překroutit.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od eliskav22:

Ahoj, prosím o doporučení/tipy na vybavení při za…
@eliskav22 těžko říct co se osvědčí, je to i podle vkusu. Kvalitní kuchyňská linka i se spotřebiči, já mám kamennou desku a spokojenost, i kvalitní osvětlení pokud je byt na sever a stínění (venkovní žaluzie) pokud na jih nebo na frekventovanou silnici. Nejraději mám doma sušičku a hlavně do bytu povinnost, nejlépe tak ať není moc vidět vedle či nad pračku. A super pomocník robotický vysavač. V bytě na jih bych doporučila i klimatizaci, aspoň do obývacího pokoje. Přes otevřené dveře vychladí i zbytek. A jinak všude doporučuji vestavěné skříně až do stropu. Vrchní skrinky použijete na sezónní věci a hlavně se na nich neprasi, to je hnus to utírat. Otevřené police v dřevěném dekoru ať nejde prach moc vidět ;-) . Pokud je v okolí park či voda, sítě proti hmyzu do oken a tak by se dalo pokračovat. Zkuste více specifikovat.
Odpovědět
Možná to bude znít jako hloupost. Za mě lišty na rohy, od stropu až k podlaze. Původně jsem je měla jen do půlky, ale stejně se našel někdo, kdo třeba omylem koštětem otuknul roh ve 2 metrech.. :D Potom spoustu úloženého prostoru, protože pak neřešíte, že nemáte kam co dát a pořádek se udržuje mnohem lépe. Na co jsem pyšná jsou kulaté černé zásuvky kliklap. Máme je zatím jen v obýváku a kuchyni, ale promění ráz celé místnosti a máme doma jaksi víc útulno :)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od snippe:

No ten první komentář, nemám slov :-D Čím dál tím…
@snippe Možná proto ho i smazali: D Škoda že jsem nestihl co tam bylo napsáno.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od dopcom:

@snippe Možná proto ho i smazali: D Škoda že jsem…
@dopcom Nebylo tam nic závadného. Žádné sprostoty, žádné urážky. Jen lehká ironie vůči extrémně obecnému dotazu. Já jsem to pak komentoval takto (doslova): "Kvalita dotazu generuje kvalitu odpovědi." Nic víc. A taky mě smazali. Takže žádné drama. Tak jsem zvědav, jestli mě smažou zase. Protože kritika admina se nenosí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ať žije svoboda projevu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?