Řešení koupelny v domku

Koupelna v domečku cca 6,5 m2. Pouze sprcháč, umyvadlo, skříňky/ dveře, okno, obdélníkový půdorys / Budu mít prádelnu, zbytek bude tam. Mohla bych poprosit o foto - jak máte řešeno ? Moc děkuji předem za ochotu.
Odpovědět
já bych zkusil nějaký online plánovač nebo něco podobnýho 🙂
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od johnykatka:

Koupelna v domečku cca 6,5 m2. Pouze sprcháč, umy…
@johnykatka A už máte postavené alebo nie? Už máte projekt? Bez projektu ťažko doporučovať. Kde je okno? Aké je veľké? Kde budú dvere? Kam sa budú otvárať? Na ktorú stranu sú rozvody? Kde v doske sú odpady? Na ktorú svetovú stranu je orientovaná kúpelka? Bude obklad alebo stierka? A mnoho iných parametrov. Navyše ak tam má byť len sprcháč, umývadlo a nejaká skrinka, no tak 6.5m2 je zbytočne veľa. Mám 4m2 kúpelku a je tam 100x100 sprcháč, wc, 60cm umývadlo, rebrík, skrinka a aj práčka so sušičkou. Treba rátať s tým, že každý obostavaný m3 stojí peniaze. Zbytočne veľká kúpelka bude zbytočne drahá. A ten priestor navyše medzi sprcháčom, umývadlom a wc ostane k ničomu. Otázky tohto štýlu ma každopádne iritujú, pretože chcete hotové riešenie "zadarmo" ale neviete dodať ani poriadné vstupné parametre.
Odpovědět
Ano, nejlépe asi bude najít nějaký konfigurátor/plánovač, ve kterém si to všechno pěkně navolíte a budete i vidět, jak to reálně bude vypadat. :-) Takových stránek či aplikací je plno.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od josefx:

@johnykatka A už máte postavené alebo nie? Už mát…
@josefx Jáj, to jsem Vás nechtěla naštvat. Momentálně jsme teprve ve fázi ladění dispozic domečku s architektkou. Koupelna bude obdélník, přesné kótování nevím, v plánu je zatím jen rozměr 6,5 m2. Takže okno a dveře bude tak jak si řekneme a to je teda fuška vše vyladit :-)
Odpovědět
Pokud vám dispozice řeší architekt, nechte to na ní. Je to profesionál, navrhne to i vč. vybavení a všeho. Ušetříte si nervy, dohadování, problémy a starosti, podle návrhu to pak někdo vyrobí a vy máte klid. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?