Walk in sprcha a vana dohromady zkušenosti

Ahoj, nemáte někdo v koupelně zónu s walk in sprchou a vanou dohromady oddělenou od zbytku místnosti částečně nebo úplně sklem? Něco jako je na obr z Pinterestu. Zajimala by mě zkušenost s údržbou. Predem moc dekuji🙂
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od ajinkaa:

Ahoj, nemáte někdo v koupelně zónu s walk in sprc…
@ajinkaa Keby tam nie je samostojaca vaňa, tak v pohode. Takéto vane sú ale problém sami o sebe.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od roman_:

@ajinkaa Keby tam nie je samostojaca vaňa, tak v …
@roman_ Jaký problém? Mám už ji 3 roky a zatím nevím o žádném problému 😀
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od davex:

@roman_ Jaký problém? Mám už ji 3 roky a zatím ne…
@davex žiadny problém, pretože ju asi nečistíte vy.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od davex:

@roman_ Jaký problém? Mám už ji 3 roky a zatím ne…
@davex A ako to chceš čistiť, keď za tú vaňu ani nedočiahneš? Ak to bude ako na fotke, že je to 5cm od zdi, tak neviem neviem. Obezdená vaňa ešte asi vpohode. Ale samostatne stojaca bez prístupu za ňu dosť nahouby.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od josefx:

@davex A ako to chceš čistiť, keď za tú vaňu ani …
@josefx chtěla bych volné stojící, ale bylo by na každé straně místo cca 30 cm... spíš mi šlo o ten koncept, obojí u sebe za jednou zastenou, spad sprchace i jako odtok pro vanu, kdyby neco, lepsi vyuziti mista u nas... protože mně to přijde prakticke, ale nemám možnost to vidět naživo, a zase kdyby to bylo tak skvěle, asi by to bylo více používané řešení😅... tak mi jde o názory a zkušenosti
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od roman_:

@davex žiadny problém, pretože ju asi nečistíte v…
@roman_ Ano, čistím ji já a neeviduju žádný problém. Ono se ta vana totiž nesmí přirazit ke stěně, ale volně stojící vana patří trochu do prostoru. A když někde nejde dosáhnout? No tak ji chytím a trochu odsunu. Je na pojedná na flexi hadici. Všechno jde snadno, bez problémů.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?