Kuchyně do tvaru G / U

Zdravím, stavíme menší domek a plánujeme kuchyň. Nemůžeme se ale rozhodnout v rozložení kuchyně. Varianta č.1) Kuchyně je do tvaru G, bílé dveře jsou do spíže pod schody. Varianta č.2) (fotka č. 2+3+4)Kuchyně do tvaru U, dveře do spíže pod schody budou naproti polostrůvku, který bude delši než u varianty č.1, ale zas se připravíme o nějaký úložný prostor ( v domě ho ale máme poměrně dost. Kuchyně velikosti cca 3,3 m x 2,8 m Máte někdo zkušenosti s tvarem kuchyně a doporučení? Děkuji
Odpovědět
Volila bych tu variantu, kde mate lednici blizko drezu. Za den tam chodim x krat a vazne se to hodi nedelat zbytecne kroky.
Odpovědět
Máme to skoro jako vy tady ve variantě 2. Jsme ve fázi výroby, takže nedokážu zatím hodnotit, ale v rámci prostor k tomu určených mi to přijde lepší do U, než do G (méně stísněné, vzdušnější). Oslovení designéři a kuchyňáři nám shodně "nutili" ostrůvek a spíž ze vchodem z boku, (jako máte ve verzi 1), ani jedno jsme kvůli dětem a provoznímu rozložení nechtěli.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od mxm1919:

Máme to skoro jako vy tady ve variantě 2. Jsme ve…
@mxm1919 Takhle by to mohlo být okej, nevidím tu nic rušivého ani nepraktického, takže za mě OK.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od mxm1919:

Máme to skoro jako vy tady ve variantě 2. Jsme ve…
@mxm1919 Takhle by to mohlo být okej, nevidím tu nic rušivého ani nepraktického, takže za mě OK.
Odpovědět
5ešil bych variantu 2 - je to z celkového hlediska praktičtější, více prostoru - provzdušněnější.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od mxm1919:

Máme to skoro jako vy tady ve variantě 2. Jsme ve…
@mxm1919 ale tohle je podle mně úplně skvěly návrh a hlavně i praktický. dobře to vypadá.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od nvodickova:

Zdravím, stavíme menší domek a plánujeme kuchyň. …
@nvodickova my volili tvar "G". Ale nemáme k dispozici spíž bokem jako vy. Pro představu pár fotek ... První obrázek je z plánovacího centra, zbytek realizace. 👍🏻
Odpovědět
Tvar G nebo U, není to snad úplně to samé? 😄
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od mxm1919:

Máme to skoro jako vy tady ve variantě 2. Jsme ve…
@mxm1919 Na tú špajzu z boku pozor, už len z tohoto 3D návrhu vidím problém, že budú mozno dvere zasahovať do schodov.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od zendi:

Tvar G nebo U, není to snad úplně to samé? 😄
@zendi mě to tak také přišlo. Ale v dotazu je uvedeno G, tak jsem použila stejné názvosloví. My doma interně říkáme "U s ocáskem". 😂😂
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od zendi:

Tvar G nebo U, není to snad úplně to samé? 😄
@zendi Já si našla, že se tomu tak říká, zda to je správně to nevím :D
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od roman_:

@mxm1919 Na tú špajzu z boku pozor, už len z toho…
@roman_ díky za upozornění, dveře by zde byly nástěné posuvné, na stěne ze strany kuchyně
Odpovědět
Článek se načítá

Odpověď na příspěvek od nvodickova:

@zendi Já si našla, že se tomu tak říká, zda to j…
@nvodickova No to já vím, že se tomu tak říká, ale když se zamyslím, v podstatě mi to přijde jako naprosto stejný tvar. :-D
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od m2s:

@zendi mě to tak také přišlo. Ale v dotazu je uve…
@m2s tak to slyším taky poprvé :-D tá vaše linka je hezká, mně by jen zajímalo jestli tammá člověk dost prostoru mezi tím ocáskem a linkou. Přijde mi to takové úzké.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pokvan:

@m2s tak to slyším taky poprvé :-D tá vaše linka …
@pokvan místa je tam podle mého dost. Je to 150cm. V podstatě je to hlavní pracovní plocha s denním světlem. A ocásek je 100cm, potažmo 160cm - včetně hloubky skříněk.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od m2s:

@pokvan místa je tam podle mého dost. Je to 150cm…
@m2s mohla bych se ještě prosim zeptat na délku té strany, kde je deska ? Děkuji
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od nvodickova:

@m2s mohla bych se ještě prosim zeptat na délku t…
@nvodickova jsou tam 4skřínky, (resp. 3 a myčka), po 60cm + z každé strany hloubka skřínek co jdou kolmo. Vpravo za troubou je na desce umístěný kávovar a topinkovač.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?