Zkušenosti s eshopem Culina Botanica

Dobrý den, máte někdo zkušenosti se zahradním eshopem Culina Botanica? Na eshopu mají výprodej za dobré ceny, ale odrazují mě recenze na zboží.cz. Prý dost semen nevzešlo a kvalita špatná, tak nevím. Jinde jsem na ně reference nenašla. Pokud by měl někdo tip na kvalitní, levný eshop s květinami, semeny a cibulovinami, budu vděčná, děkuji. 🤔 🙂
Odpovědět
Něco prodávají od Planta Natura a luční semínka jsou v pořádku. První rok sekáte plevel, ale druhý rok už máte louku pěknou. Ale kupovala jsem přímo od Planta Natura.
Odpovědět
Kupovala jsem asi před rokem také kvůli slevám a rostlo to pěkně. Brala jsem teda klasiky, nic výrazně neobvyklého nebo exotického.
Odpovědět
@puhelin @nevarilova děkuji 🙂
Odpovědět
Ahoj já jsem koupila několik balení tulipánů a s nimi mám bohužel špatnou zkušenost ve dvou baleních bylo cca 1/3 cibulek změklych či plesnivych. Pak jsem koupila jako dárečky Seat Bones jsou krásné vypadají dobře a i hezky vyrostli ale blbé je že jsou všechny rostlinky v podstatě na jednom místě takže člověk a čeká jemná práce a přesazování. Koupila jsem také chrpy ty vzešly hezky a okrasné česneky tam vzešla tak polovina.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@otazbudejovic @elifida děkuji 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?