Jak zakrýt nevzhlednou trubku od klimatizace?

Profilova fotka
Dobrý den, mám dotaz, pokud s tím má někdo zkušenosti, zda Vás napadá jak elegantně zakrýt tuhle trubku od klimatizace, která prochází půlkou obýváku? Hodila nám vidle do návrhu interiéru, kde to teď řešíme a napadá mě vyzkoušet k tomu profily z Orac decoru, ale ráda si nechám poradit :) Díky předem
Odpovědět
@komjatidesign nejjednodusi bude prehodit vnitrni jednotku. Druha moznost je to zasekat/frezovat coz nepujde min v miste okna kde bude preklad takze spis spodem. Ale chce to spravu statika nevim co je to za zdivo a napr panel se vodorovne frezovat nesmi (zvlast u ac kde to bude s izolaci 5cm). Predpokladam ze sadrokarton na strope neni?
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od komjatidesign:

Dobrý den, mám dotaz, pokud s tím má někdo zkušen…
@komjatidesign to je opravdu hrozný. Přesuňte tu vnitřní jednotku hned k té stěně mezi okny. Trubka bude kratší a dáte tam třeba knihovnu nebo aspoň závěs
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc, přemýšleli jsme, že největší háček je s tou částí nad TV a u dveří, to nemáme jak schovat. Nad okny se to schová záclonami a na druhé straně knihovnou do stropu. Bohužel s jednotkou se nedá hnout, jelikož je druhá jednotka z druhé strany do chodby. Ale je to ohyzdné, musím s tím něco udělat. Hlavně nad tou TV, kde měla být v návrhu stěrka. Teď jak, s tou trubkou no 😅
Odpovědět
U okna schovat zaclonou a nad televizi treba polici s knihama...
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od tylda:

U okna schovat zaclonou a nad televizi treba poli…
@tylda Dekuji mockrat 🤗 ta police s knihami by byla ergonomicky velky preslap - nikdo by tam na ne nedosahl, police max. v 2m, tohle je 2,4m, ale jako inspirace dobre, neco takoveho podobneho, spise pohledoveho. Dekuji 🙏🏼
Odpovědět
@komjatidesign jestli je problem hlavneza tv tak udelat drevene lamely na zed a zafrezovat tu ohyzdnost do nich(nevim jak je ta krabice hluboka:-/) pripadne dat masivni tramek na delku ten vyfrezovat a lamely zasadit jolmo jako do toho tramku a nebo udelat kastlik z sdk do nej osadit svetla nebo platno na projektor...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?