Firma na batonové podlahy

Zdravím :) Doporučíte, prosím, firmu na vylití betonové podlahy, se kterou byste měli v poslední době dobré zkušenosti? Jsme z Prahy-východ. Děkuji za tipy.
Odpovědět
Opravdu nikdo v posledních letech nebetonoval podlahu? 😯
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od synura_p:

Opravdu nikdo v posledních letech nebetonoval pod…
@synura_p Na jaře mi dělali betonovou podlahu do garáže https://www.be-po.cz/ . Nebyla to litá podlaha, ale strojně hlazená. Kvalita je OK. V roce 2021 nám barák lily https://www.anhypodlahy.cz/ a to bylo taky v pohodě.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od kofejn:

@synura_p Na jaře mi dělali betonovou podlahu do …
@kofejn Super, díky za tipy. :)
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od synura_p:

Zdravím :) Doporučíte, prosím, firmu na vylití b…
@synura_p Mne robila strojne hladený betón do celého baráku firma HŠ beton a prebehlo to v pohode.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od roman_:

@synura_p Mne robila strojne hladený betón do cel…
@roman_ Díky, nevíte, zda jde ten strojně hlazený s podlahovkou (teplovodní)? Mám pocit, že jsem někde četla, že to není vhodné.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od synura_p:

@roman_ Díky, nevíte, zda jde ten strojně hlazený…
@synura_p Je to úplne v pohode, pomalšie sa nahrieva, ale zároveň vydrží dlhšie nahriaty. A podlahovka sa aj tak nereguluje ako radiátory, necháva sa bežať nonstop a upravuje sa akurát teplota, takže rýchlosť nábehu vás zaujímať nemusí.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od roman_:

@synura_p Je to úplne v pohode, pomalšie sa nahri…
@roman_ Jojo, díky, to vím, že s betonovou podlahou to jde, spíš jsem si myslela, jestli ta technologie strojního hlazení nedělá nějaké "rázy" nebo něco takového, co by mohly to topení poškodit, ale asi je to blbost, když to tak po sobě čtu. :)
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od synura_p:

@roman_ Jojo, díky, to vím, že s betonovou podlah…
@synura_p Strojné hladenie rázy nerobí, ten stroj sa po podlahe kĺže ako žehlička, má to pomaly rotujúci disk z plechu a kvapká naň voda. Jediné, čo by to mohlo poškodiť je to, že po tých trubkách chodia, ale to chodia aj anhydritári. A tie trubky niečo vydržia.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?