Nizké napěti

Zdravím vyzná se někdo v právu postavil jsem dům nad kterým vede NN projektant poslal žádost na čez snákým nákresem kde namaloval kabely 1.5m nad střechou od nich přišlo vyjádření že střecha je nepochozí a kabely můžou bejt 0,5m nad střechou jelikož tam není žádné ochrané pásmo no bydlím už přes rok kolaudaci mám a zaten rok jak tam mam gumové ochrany tak seto vytáhlo na vazech a kdyz je teplo opirá semi jeden nulík o stít sedlosito o 60cm ated mi vyhrozují zesi to zaplatím a at jim podepíšu že jsem vyník a oni to přeloží za mé peníze cca 100 -150tis Můžéu mi to nakázat? Můžou mi zakázat bydlet v domě když je pošlu do háje? dohoda snima není žádná jen to co chtějí oni
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jirkajn:

Zdravím vyzná se někdo v právu postavil jsem dům …
@jirkajn Obávám se, že problém jde za Vámi. Z toho co píšete vyplývá, že ČEZ dostal k vyjádření záměr se vzdáleností 1,5 m a ČEZ se vyjádřil, že stačí 0,5 m proto, že počítá s prověšením max. ten jeden rozdílový metr. No a jestli jste to postavili jinak, než jak to bylo dáno na ČEZ, je to Vaše vina. Píšete že máte kolaudaci. To asi nebude pravda, protože RD se od r. 2018 nekolaudují a za soulad dokončené stavby s projektem a s vyjádřeními dotčených orgánů a správců sítí odpovídá jen stavebník. Takže bych předpokládal, že pokud bude ten stav trvat, tak ČEZ pošle podnět stavebnímu úřadu a ten Vám může zakázat užívání stavby.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jozkakomosny:

@jirkajn Obávám se, že problém jde za Vámi. Z t…
@jozkakomosny Tak je to kontrolní prohlídka kdy stavebni uřad uzná jako dokoncenou stavbu viz,:Na základě provedené kontrolní prohlídky a předložených dokladů stavební úřad kontatuje, že je stavba dokončená a schopná užívání.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jirkajn:

@jozkakomosny Tak je to kontrolní prohlídka kdy s…
@jirkajn Ano, kontrolní prohlídku obvykle stavební úřady dělají, ale povinné to není. A za skutečnost, že je stavba řádně dokončená, zodpovídá jen stavebník.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jozkakomosny:

@jirkajn Ano, kontrolní prohlídku obvykle staveb…
@jozkakomosny No umě povinna byla jelikož mám čov studnu aje na to povelení tak prohlídka a protokol žeje vše v pořádku je
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jirkajn:

@jozkakomosny No umě povinna byla jelikož mám čov…
@jirkajn Tak to je něco jiného, to jsou vodní díla a ty se musí kolaudovat. Ale samotný barák ne.
Odpovědět
Profilova fotka
A jak je to v projektu schváleném SÚ, 1,5 m nebo 0,5 m vzdálenost od kabelů?
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pyramis:

A jak je to v projektu schváleném SÚ, 1,5 m nebo…
@pyramis právě tam to vůbec není
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?