Půdorys domu prosím o radu

Dobrý den, prosím o pomoc. Od bývalých majitelů jsme minulý rok koupili pozemek + hotový projek. Původní majitelé stihli vykopat zakl. pásy. Ty jsme po koupi zahrnuli protože jsme naplánovali hned stavět. Já na mateřské k tomu tedy splacime hypo na pozemek. V říjnu se nám blíží termín prodloužení stavebního povolení. S tím, že po nás chcou ať něco začneme dělat třeba připojit vodu. Jenže mě se prostě ten baráček nezdá. Pořád si říkám, jestli místnosti nejsou moc malé ( nechceme nic velkého) rozvržení jednotlivých místnosti a chodeb jestli není špatně.. zastavěná plocha 144 m2, užitková plocha 121 m2. Posím pokud máte čas a chuť. Napište mi názor. Popřípadě co by jste udělali jinak. Přítel říká, že je mi to tak nějak jedno. Mě se to teda moc nezdá. Nebo začít úplně od začátku a udělat nový projekt. Kdyby měl někdo stejný domeček budu moc ráda za info jak se vám v něm bydlí. Moc vám všem děkuji.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od ivanna22:

Dobrý den, prosím o pomoc. Od bývalých majitelů j…
@ivanna22 Nie je to ideálne. Chýbajú tam úložné priestory, izby sú malé, je ich zbytočne veľa na tú plochu a hlavne, kde je technická miestnosť? Čím je vyriešené kúrenie? Tipujem elektrickú podlahovku, tá nezaberá miesto, ktoré tam nie je. Ďalej výlez na terasu je strašne ďaleko od kuchyne, všetko jedlo na terasu a bordel z terasy budete nosiť cez oddychovú zónu medzi telkou a gaučom. Ďalšia vec je záchod susediaci priamo s dvomi izbami, od jednej je dokonca oddelený iba tenkou priečkou a rovno pri hlave. Urobil by som nový projekt, ale vybetónované pásy by som zachoval, škoda materiálu. Na šírku 10 metrov nepotrebujete mať žiadne nosné steny uprostred, takže dispozíciu môžete meniť ako chcete.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od roman_:

@ivanna22 Nie je to ideálne. Chýbajú tam úložné p…
@roman_ moc vám děkuji určitě se nad tím zamyslím
Odpovědět
Vidím správně, že není naplánována technická místnost? Čerpadlo bude v koupelně?
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od kiviky:

Vidím správně, že není naplánována technická míst…
@kiviky Čerpadlo byť nemusí, ak je to starší projekt a staršie povolenie, tak mohla stačiť elektrická podlahovka. Potom stačí bojler a ten by sa tam vošiel na záchod.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?