Obkladačské práce-zlodějna?

Ahoj všem, moc bych vás poprosila o radu, je tohle přepal za obkladačské práce? Budu moc ráda za váš názor
Odpovědět
Nepišete zda je to i s nějakým materiálem nebo jen práce. Další věc je lokalita stavby. A taky jestli v tom jsou další zednické práce příprava podkladů atd. Většina obkladaču si to chce chystat sama. A taky co za obklady se budou dávat.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od dusver:

Ahoj všem, moc bych vás poprosila o radu, je to…
@dusver Z tohoto rozpisu se moc nepozná. A jako dobrý vtip mně připadá spárování za m2.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od edison101:

Nepišete zda je to i s nějakým materiálem nebo je…
@edison101 Co v tom není započítané jsou obklady,počítám s 60x60, jinak příprava podkladů ano. Lokalita je Pardubický kraj.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jozkakomosny:

@dusver Z tohoto rozpisu se moc nepozná. A jako…
@jozkakomosny to počítání na m2 je kravina? Jsem ženská co tomu fakt prd rozumí a tak budu ráda za každý názor🤦🏼‍♀️
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od dusver:

@jozkakomosny to počítání na m2 je kravina? Jsem …
@dusver No u spárování je to kravina. Polopatě: Představte si třeba velkoformátovou dlažbu 90 x 180 cm, kolik bude cm spáry na m2. A proti tomu dlažbu 15 x15 cm. Tady musíte vyspárovat ještě celý "vnitřek" toho m2.
Odpovědět
@jozkakomosny ale normálně se to tak dělá, kolik si vezmou za ten m² záleží na velikosti dlažby podle toho nasadí cenu.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od dusver:

Ahoj všem, moc bych vás poprosila o radu, je to…
@dusver to je i s materiálem takže jo to je cena v pohodě bych řekl
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od edison101:

@jozkakomosny ale normálně se to tak dělá, kolik …
@edison101 Jasně. Ale z toho rozpisu se nepoznalo vůbec nic, žádné rozměry. Takže cena je vyloženě střelba od boku. Jinak samozřejmě že se to tak dělá, "dlažba 30 na 30, tolik a tolik m2, cena za m2".
Odpovědět
Nejevi se mi to jako "prepal"; remeslnici jsou drazi,protoze je jich malo a ja se jim vubec nedivim, delat rukama se dnes moc nikomu nechce. A co dnes neni drahe, muzete napsat? Me kdyz se cena nelibi, hledam jinde.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jozkakomosny:

@dusver Z tohoto rozpisu se moc nepozná. A jako…
@jozkakomosny A jeje ouřada by chtěl asi nacenit za běžný metr spáry🙄. Normální opravdu je nacenovat dle typu obkladu ci dlazby na m2.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od panlorenc:

@jozkakomosny A jeje ouřada by chtěl asi nacenit…
@panlorenc A chytrolín z Benešova si nepřečetl předchozí příspěvky a plácá a plácá...
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od dusver:

Ahoj všem, moc bych vás poprosila o radu, je to…
@dusver No pokud máte obklady za 8000kc/m2. Tak praco máte docela levnou. Zkrátka chci říct, že z dotazů a informaci nejde říct...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Cez 2000Kč/m2. Slušný randál. Hydroizolácia za 462Kč/m2. To je už aj s materiálom?
Odpovědět
Nechutná cena. Jestli je ale někomu schopen tyto služby nabídnout a projekt za tuto cenu získat, klobouk dolů. Práce max na 4 dny. A to tam vidím ještě vícepráce navíc, a to aplikaci silikonu do rohových spár. Při jeho kalkulaci to bude tak za 10.000 Kč 😃
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od dusver:

Ahoj všem, moc bych vás poprosila o radu, je to…
@dusver no u nás si před 2 roky ještě účtovali i likvidaci odpadu za každou místnost. Měli jsme to ale přes developer a jeho vybranou firmu, tak to nešlo moc měnit. Dole jsem přidala rozpis práce (mtz) co si účtovali za malou koupelnu.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od artep1987:

@dusver no u nás si před 2 roky ještě účtovali i …
@artep1987 přesun hmot zcela běžná položka. Nevím kdo by to pro koho dělal zadarmo? Já to tam měl taky, ale domluvil se s firmou, že si to zlikviduju sám....to ale záleží na každým, jak moc se komu chce pracovat, být špinavý, mít auto, vozejk atd....
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od davex:

Nechutná cena. Jestli je ale někomu schopen tyto …
@davex stačí pořádně číst to tam má 😉😉 a že vy pracujete zadarmo a neřeknete si o peníze je vaše chyba 😉
Odpovědět
Je to hodne prestrelena cena pokud si samotny obklad dodavate sama. Klientum doporucuji osvedceneho obkladace, ktery patri k tem drazsim, ale zase odvadi prvotridni praci. Muj obkladac si pocita (ve vsech bodech je samotna keramika dodana klientem): - dlazba 60x120cm pokladka vcetne sparovani a lepidla 1050kc/m2 - dlazba 60x60cm pokladka vcetne sparovani a lepidla 850kc/m2 - mozaika vcetne sparovani a lepidla 1500kc/m2 - hydroizolace vcetne bandazovani a materialu 300kc/m2 - vyrovnani podkladu samonivelacni sterkou 350m/m2 pokud je potreba, ale z 95% neni - brouseni podkladu 60kc/m2 pokud je potreba Ale jak pisu beru je jako drazsi, mam i levnejsi, ale tato firma odvadi perfektni praci.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od edison101:

@davex stačí pořádně číst to tam má 😉😉 a že vy pr…
@edison101 Zadarmo nedělám a zároveň nejsem šmejd, co okrádá druhé... To se jaksi dneska už nenosí.
Odpovědět
Děkuji všem za názory,zjistila jsem,že celkový rozpočet všech prací byl totální nesmysl,takže dávám od toho ruce pryč a snad se mi podaří najít někoho v rozumné cenové relaci.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od davex:

@edison101 Zadarmo nedělám a zároveň nejsem šmejd…
@davex s tím okrádáním nesouhlasím pokud někomu nabidnu cenu práce a on to přijme tak to není zlodějna i když je to třeba přestřelené. Třeba když jsem minulý týden dělal El. instalaci pergoly a vzal jsem si za to včetně veškerého materiálu 7000, jsem šmejd Když mi to nakonec vyšlo na 1000kc/hod? Osobně si dávám sazbu podle toho jak na tom dotyčný je.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od edison101:

@davex s tím okrádáním nesouhlasím pokud někomu n…
@edison101 Vzhledem k zachování slušnosti se k tomu raději vyjadřovat nebudu.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od edison101:

@davex s tím okrádáním nesouhlasím pokud někomu n…
@edison101 To je zas diskuse...proc bys mel byt smejd ...jako smejdy,velke smejdy,vidim retezce a jejich zlodejske ceny v CR; bohuzel nemame odbory jako v Nemecku, takze ty nechutne a nekolikanadobne obch.marze musi dohnat zde.A clovek jist musi,tak musi i nakupovat.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od catle:

@edison101 To je zas diskuse...proc bys mel byt s…
@catle Můžu si nechat vysvětlit pojem několikanásobné obchodní marže?
Odpovědět
My jsme na RD platili za položení dlažby i obkladů 700 Kč/m s tím ze materiál jsme platili a zařizovali sami. V ceně bylo vše kolem co s tím souvisí .
Odpovědět
To vychází tak na 2500 Kč/h. Řemeslníků není mnoho a někteří už dělají jen do oběda, protože jim to stačí.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od davex:

@catle Můžu si nechat vysvětlit pojem několikanás…
@davex A uz jste slysel o hazeni perel svinim?!
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od catle:

@davex A uz jste slysel o hazeni perel svinim?!
@catle O tom je tento příspěvek.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od davex:

@edison101 Vzhledem k zachování slušnosti se k to…
@davex k čemu že si účtují podle toho pro koho dělám? Není to moje hlavní obživa ale přivýdělek na kupování blbosti. A nevidím nic špatného na tom když tomu kdo na to má nadsadim cenu a když to přijme pro mě líp. Aspoň mám vidělane na to jak lidem co jsou na tom blbě jdu El opravit. Za kafe nebo tabulku čokolády.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od edison101:

@davex k čemu že si účtují podle toho pro koho dě…
@edison101 Hele v klidu, skorošvagr dělá kuchyně a práce má až až. A někdo chtěl nabídku a protože skorošvagr neví kam dřív, tak ji trochu napálil, by to dělat nemusel. A nakonec byl stejně nejlevnější a pořadník se mu prodlužuje.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?