Velkoformátová keramická dlažba 120x120x2 (65kg)

Profilova fotka
Ahoj, máte někdo realizovanou velkoformátovou dlažbu na terasách, nebo někde v zahradě? Jak to šlo? Jak ji vůbec přenášet? Nikdo v mým okolí ji nemá a nezná to ani obkladač, ani zedník, dokonce ani v místních stavebninách. Zjišťoval jsem všude možně, ale jsme v nějakým informačním divnovakuu.
Odpovědět
Profilova fotka
Na prenášanie existuje špeci vozík. Ale asi to v tomto formáte bude lepšie hrubou silou. Čo sa týka dostupnosti, mám pocit, že MBKeramika ju má v ponuke. Akurát by som si dával pozor a zrovna tento vzor pokládky so šterkom medzi nedoporučujem. Máme to na vjazde na pozemok a je to pohroma. Akonáhle máš kúsok blata na topánke, tak vyťahuješ šterk mimo a občas sa to deje aj so suchou topánkou. Nemáme síce 2cm dlažbu ale tie zasakovacie dlažobné kocky, ale princíp je rovnaký.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od ozzy77:

Ahoj, máte někdo realizovanou velkoformátovou dla…
@ozzy77 ahoj, mám sice jen 90x45x2 - 15kg, do štěrku a vymezovací terčíky. Dělat to sám byla hrana, ve 2 to šlo v pohodě. Kdybych to dělal znovu, tak bych šel do 60x60, ale větší vypadají lépe. Jinak jerabek nebo prisavky, jen nevim, zda přísavky budou fungovat na hrubý povrch. Zeptal bych se primo v MB nebo ja bral od Vilímka, měli by poradit.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od josefx:

Na prenášanie existuje špeci vozík. Ale asi to v …
@josefx díky, MB keramika je ode mně kousek a mám od nich veškerou dlažbu a obklady do domu, ale velkoformát bude z kameny.cz
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od mpavka:

@ozzy77 ahoj, mám sice jen 90x45x2 - 15kg, do ště…
@mpavka skvělé, díky, na přísavky se optám. Ještě je v DEKu na prodej celý manipulátor za 17tis, no v půjčovně ho nemají, ale zkusím zjistit. Z místa kde mi to složí, je to na zahradu pěkný kus...
Odpovědět
Profilova fotka
tak podkládka dlažby naceněna 1.ooo,-Kč metr čtverec, mno....
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od ozzy77:

tak podkládka dlažby naceněna 1.ooo,-Kč metr čtve…
@ozzy77 Takže 1 440,- za položenie jednej dlaždice? To je slušné..
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od roman_:

@ozzy77 Takže 1 440,- za položenie jednej dlaždic…
@roman_ fakt už neví co si za to říct a to štěrk už tam navozenej mám :-), obrubníky taky a mezi nima bude spára 16cm
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěl položit velké a těžké dlaždice, jenže to nikdo zalevno nechtěl dělat :-).
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od pyramis:

Chtěl položit velké a těžké dlaždice, jenže to ni…
@pyramis no já nevím co je levno :-) ale ted jsem koukal na ceniky v pze a tam se pokládá za 2.3oo,- m2 (v roce 2021), takže to mám ještě celkem levný :-)
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od ozzy77:

@pyramis no já nevím co je levno :-) ale ted jsem…
@ozzy77 Ale to je snáď aj s prípravou podkladu a so všetkým, či? Položte si to sami, vo dvojici tú dosku prenesiete.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od roman_:

@ozzy77 Ale to je snáď aj s prípravou podkladu a …
@roman_ jj tak to nejspíš dopadne
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?