Zastřešení terasy a světlo uvnitř

Rádi bychom nechali zastřešit terasu 4x10m. Nevíme ještě, jestli celou hloubku terasy, ale pokud ano, jakou máte zkušenost se světlem uvnitř, kor v zimě? Máte někdo v zastřešení světlík?
Odpovědět
Profilova fotka
Řešíme to samé, terasu máme 8,5 x 4 m. Jediné pro nás přijatelné řešení je bioklimaticka pergola. Chceme zastřešit 8,5 x 3 m...
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od qeszi:

Řešíme to samé, terasu máme 8,5 x 4 m. Jediné pro…
@qeszi Myslis stahovaci strechu nebo to jsou nejake otocne lamely? Hodne koukam i treba na pevne lamely, tam zase neni ochrana pred destem. Nebo ta kombinace pevne zastreseni a svetlik. Na jakou stranu to tam mate a jak mate velky okno?
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od bayt:

@qeszi Myslis stahovaci strechu nebo to jsou neja…
@bayt Myslím naklápěcí lamely. Pro mě je důležité mít tesau uzavřenou, právě kvůli dešti a na zimu ji otevřít, ať jde dovnitř světlo. Terasu máme na SV, okno 5m. V létě mi nevadí, když mi bude pergola brát světlo, máme ještě okna na JZ a v zimě, když je potřeba více světla, lamely zůstanou otevřené. Nám jde primárně ne o stínění, ale o uchování nábytku ve stavu, kdy si na něj můžu sednout a nemusím ho pokaždé nejdřív umýt 🙈
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od qeszi:

@bayt Myslím naklápěcí lamely. Pro mě je důležité…
@qeszi jako je otrava cekat i za hezkeho dne x hodin, nez vse oschne, staci, ze v noci sprchne, ze
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od bayt:

@qeszi jako je otrava cekat i za hezkeho dne x ho…
@bayt Přesně, stačí pár kapek a hned je to špinavé. Věčně je to 💩od ptáků... Se zastřešením jsme nepočítali, slunce pro nás není problém, ale po z tohoto důvodu je to už nutnost :-D
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od qeszi:

@bayt Přesně, stačí pár kapek a hned je to špinav…
@qeszi Ja s tim taky nepocitala, ale tesim se...bordel, dest, snih, ono i to stineni, co si budem. Uvnitr i venku. Jako taky me nebavi mit pul roku doma kobku.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?