Na WC jsem měl připravené, ale při odsávání z mísy jsou zbytečná a tak jsem je odpojil, aby se nepletly se světly. V koupelnách u nás také zbytečné - nezapojené. Nechal jsem jedno v kuchyni, které se používá.
WC, koupelny, kuchyně a obývák. WC a koupelna mají stejný čas (cca 10min) a vysoké otáčky, kuchyně vysoké otáčky a půl hodiny. Obývák má střední otáčky a hodinu.
Na chodbě a zároveň blízko koupelny, wc, kuchyně.
Nemám to na max, ale zvyšuji o stupeň, tedy např. z nízkého výkonu na střední.
1. stisk 5min, 2. stisk 15min, 3. stisk 40min, dlouhý stisk to ruší.
Ještě budu dodělávat automatiku s digestoří.
@bayt na obou WC máme. Ideál, když si máte možnost donastavit - doladit čas a výkon, mít přístup do tohoto nastavení. Odsávání z mísy je samozřejmě lepší. V koupelně je to zbytečné.
V kuchyni nemáme tlačítko, ale spínač. Časovač i propojení s digestoří jsem nakonec nedělal. Protože ideál je to mít odděleně a nezávisle. Vaříme na elektrice a je zcela zbytečné pokaždé pouštět digetoř, natož s digetoří pokaždé spouštět ještě zvýšený odtah.
Co ovšem zcela mohu doporučit je uzavírací klapka do odtahu, aby to při zapnutí zvýšeného odtahu (v kuchyni) odtahovalo skutečně jen z kuchyně.
Nikde. Mám možnost řídit rekuperaci přes Loxone, ale stejně jsem to neudělal, protože potřebu tak nějak necítím. WC se odvětrá i při minimálním výkonu hodně rychle, u koupelny jsem rád za více vlhkosti v domku, kvůli květinám, protože s rekuperací ta vlhkost zejména v zimním období dost padá. Ale tím si musí projít člověk sám. Když přijde návštěva, prostě zajdu do technické, kliknu 2x na display a je to. Asi každá rekuperace má možnosti nastavení režimů, tak to mám takto:
7-9 - vyšší výkon (ranní vyvětrání)
9-11 - nižší výkon
11-13 - vyšší výkon (obvyklá doba vaření)
13-18 - nižší výkon
18-20 - vyvětrání před spaním
20-1 - nižší výkon
1-2 - booster
2-7 - nižší výkon
Takže tak.