Kam dáváte baterky, provázky, komárníky, lepicí pásky?

Profilova fotka
v časopisech a show roomech je všecko krásný a uklizený, v kuchyni jen kořenky, v obýváku knihy, v ložnici fungl povlečení v komodě.... Ale - kam dáváte např. baterky? lepící pásky? provázky? dětský bryndáky (patří do kuchyně, ale kam do skříňky s nima?) Kde máte např. komárníky a repelenty? (narážím na to, že dobrá by byla na spoustu věcí asi komora nebo pracovna, ale to my máme oboje dole, tj. dvě patra např. od ložnice, kde danou věc potřebujeme...) Co preferujete - šuplíky, košíky, police, vysouvací koše, nějaký minipořadače? Předem děkuju za všecky tipy a nejlíp fotky! Snad se tu vzájemně obohatíme :-)
Odpovědět
To je dobrej postřeh. Já mám lepící pásky, baterky, vteřinový lepilo, gumičky a podobný blbiny v jednom šuplíku v kuchyni. Je pravda, že děti zatím nemám, ale časem budu muset něco vymyslet, protože šuplík začíná být docela těsný a to jsme se přestěhovali teprve vloni :) A když máme takovéhle pěkné téma, tak se zeptám na léky. Kde je máte uklizené? Já jsem je dala do koupelny do skříňky, ale časem bych to chtěla nějak vyřešit :-D .
Odpovědět
Asi vážně záleží na stylu života:-). Já každého půl roku jdu bytem a vše nepoužívané, nadbytečné apod. letí z bytu.Nesnáším hromadění krámů. Máme doma jednu skříňku v kuchyni, kde jsou potřeby do domácnosti (lepící pásky, baterka, šroubovák, repelent a já nevím co :-D) a je tam také oddělený prostor na léky. Na chodbě je vysoká vestavná skříň až ke stropu a v tom nejvyšším patře jsou schované úklidové prostředky, kosmetika apod. do zásoby. Ve stejné skříni dole je i vysavač, mop a obrovský pytel s podestýlkou pro zvířata. Mám v ní na drobnější věci zavěšený takový ty skládací poličky z Ikey, ty jsou super! :-)
Odpovědět
@bayt skládací poličky z Ikei ? Hodíš odkaz. Vůbec nevím které myslíš. @sarka49 Jinak já mám lékárničku v papírové krabičce s víkem z Ikei. Nářadí v plastovém kufříku z hobymarketu v botníku na chodbě, @eveluska izolepy, baterky, lepící pásky v šuplíku PC stolku a repelenty a podobné hubiče nepoužívám. Nedělají mi dobře, bolí mě z toho hlava. Máme sítě ve všech oknech a nemůžu si to vynachválit. Od té doby neznám doma hmyz. Teda až na pavouky, to je jiná kapitola. Na ty mám pro akutní případy, kdy nejde zabít, v botníku sprej na hubení lezoucího hmyzu, ale nepoužíváme často, takže je prošlej :) Jinak v botníku mám udělaný šuplík speciálně na čistidla na boty, různé impregnace, nářadí a na ten sprej proti lezoucímu hmyzu. Jediné na co nemám místo a válí se to tu za skříní je vysavač. Ale to se vyřeší, až se udělá nová skříň. Koupila jsem díky tomu tyčový vysavač a klasický vysavač se válí na půdě.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 leky mam v supliku v komode na chodbe u koupelny, dole v kuchyni mam pak v jednom supliku "potravinovy doplnky" a léky typu brufen, sirup na kasel apod.
Odpovědět
@kofinka http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... je to tohle...plus mám v téměř každým fochu výsuvný šuplík
Odpovědět
Profilova fotka
@eveluska Máme štěstí, že máme prádelnu, tak tak máme skříň se šuplíkama kde je všechno možné...baterky, sirky, svíčky do zásoby, gumové rukavice, prachovky, gumičky, dole je pak vysavač, kbelíky, úklidové prostředky...no, všechno co je třeba. Kancelářské věci (izolepy, lepidla, nůžky atd.) máme v pracovním stole kde je počítač. Léky mám zatím v proutěném koši v kuchyni na polici, ale řeším do budoucna kam s nima. Tady je každá rada dobrá :-)
Odpovědět
No já nevím, ale tohle jsem nikdy neřešila :-) Izolepa je v psacím stole, stejně jako pravítko apod v šuplíku. Provázky jsou v pracovně ve skříni se šroubovákama a baterkou (krom provázku určeného k vaření, ten je v lince v šuplíku u igeliťáků, gumičky stejně tak). Jedna baterka je na kole - dá se snadno vyndat. Repelent společně s léky má vyhrazenou jednu poličku ve skříňce v koupelně.
Odpovědět
Profilova fotka
@haleni mne se na leky osvedcil asi ten suplik, vejde se tam toho hodne a jde tam dat detska pojistka. @lady_giraffe tak v to dost doufam, ze az bude vyresenej uloznej prostor v pracovne, dilne a hlavne v pradelne! @haleni , ze se to dost vyresi a ty veci tam nejak samy zaplujou..... Spis fakt resim veci, co proste potrebuju v kuchyni a moc kuchynsky nejsou (resp. nejsou na ne ty skrinky delany, ani poradace) - ty bryndaky, provazky, gumicky, svicky na dort napr. apod. .... mam to nejak nastrkany v tech plast. ikea poradacich, ale v tom supleti je proste nevzhlednej bordel :-N Nemate nekdo nejakou vychytavku? napr. nejakej supr vyrabenej suplik/poradac, kapsar nebo tak neco? Jo - NAHRADNI UTERKY, a uterky teda obecne a zastery - kde je mate v kuchyni?
Odpovědět
Nerada kupuju různé pořadače, takže využívám krabice od bot, od papírů z kanceláře, krabičky od čajů... Kuchyň - v šuplíku mám naskládané krabičky od čaje a v nich přehledně rozdělené gumičky, víčka, takové ty cvakátka na sáčky, špejle, sáčky... Obývák - v jendom šuplíku jsou v krabici od bot naskládané roličky od toaleťáku, a v nich rozdělené různé nabíječky a ostatní kabely. http://byt-a-dum.hyperbydleni.cz/insp... Tvoření - věci na tvoření mám v kufříkách http://www.enii-nails.cz/stribrny-kuf... koupených snad za 400 Kč v Hornbachum či kde - v jednom mám výtvarné potřeby, v druhém jehlice, bavlnky a všechno ostatní šicí. A miluju krabice od papírů z kanceláře - je jich hromada a krásně se tam všechno vleze - mám je na půdě, kdysi ve skříni - a v tom vše :-) Všechno nadepsané a roztřízené - sportovní věci, vlny, fotky, tvoření, staré věci "na památku", méně používané bot, a tak....lehce poznám kde co je a přitom to vypadá uklizeně. Toť má organizace za málo peněz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věci, co používám častěji, mám v jednom šuplíku v kuchyni, zbytek je v technický a to nejmíň potřebný na půdě. Jsem umělecky zcela nezdatná, takže starosti s výtvarnýma potřebama mě míjí :-) Lékárnička je v nejvyšším patře kuchyňský linky. Vysavač je v technický, zrovna tak jako sušák na prádlo nebo žehlící prkno.
Odpovědět
Profilova fotka
já všechno a všude, krabice od bot, plechový krabičky, různě podle potřeby stěhuju po bytě a z krabice do krabice .. občas propadám zoufalství :-D :-D no .. hodně často :-D v baráku doufám, že celá jedna stěna nahoře v pracovně bude skříňka něco nazpůsob ikeácký, do toho boxíky a tam uloženo - věci na šití, tvoření do práce, zásoby izolep, věci na balení dárků atd.. Lékárničku jsem chtěla zamykací skříňku, ale mamka jí má a asi mi přijde neprakticky uspořádaná .. takže zůstanu u svých dvou krabic od bot
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 leky a obvazy,proste lekarnicku mame v horni koupelne.tam mame umyvadlovou skrinku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky bych potřebovala poradit co a kam dát, nějak se mi to hromadí zvláště kabely od různé techniky a plno nabíječek.....:-(
Odpovědět
V kumbále mám na sobě nakládaných asi 40 takovýchto krabic http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... , v každé krabici mám něco jiného. Nářadí, potřeby k balení dárků, výzdoba, sezónní oblečení .... Ty krabice mi velmi vyhovují, jsou samonosné, přehledné a není potřeba polic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. My děti máme 2 malé, takže kancelářské potřeby máme ve skříňce nad počítačem v boxu od Ikey, a baterky, provázky, rozdvojku, lepidlo, komárníky,malé háčky atd. máme v šuplíkách ve vestavěné skříni v zádveří, kam se zavírají dveře. Jednu horní skříňku v kuchyni máme jako lékárničku. Jo a bryndáky mám v jednom šuplíku v koupelně v přízemí, kde mám zásobu plenek a dětských blbostí na hygienu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief kabely a nabijecky mam v supliku pod tv. v takovych tech miniprihradkach z ikea na ponozky nebo spodni pradlo (takovy maly latkovy ctverecky vyztuzeny kartonem)
Odpovědět
Profilova fotka
@aurinko ale to kdyz neco chces, tak musis seskladat hromadu krabic dolu, ne?
Odpovědět
@eveluska To sice ano, ale jsou v řadách maximálně po šesti nad sebou. Není problém dvě až tři krabice vzít a přendat na zem.
Odpovědět
Profilova fotka
@aurinko ja mam totiz ted prave provizorni krabicovej system a silim z toho, ono asi hodne zalezi, jak casto do toho clvk potrebuje lezt a tak.....
Odpovědět
@eveluska Ty horní mám otevřené celkem často, je v nich drogerie, lékárna, kuchařky a tak. Ty spodní jsou fotografie, zimní oblečení, výzdoba, kabely, ... No prostě opravdu ne tak často používané věci.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?