Stavebni deník

Zdravím, potřeboval bych pomoct se stavebním deníkem. Nemáme ani firma co realizovala. Můžete mě navést jak jednuše se dá znovu napsat ? Podrobně bych to asi už nedokázal. Stačí odrazkovite napr. Základy od do kdy, hrubá stavba od kdy do kdy atd. Firma už není, je to potřeba pro kolaudaci....
Odpovědět
Profilova fotka
Firma už teda neexistuje, ale ľudia, ktorí ju vlastnili, asi stále žijú, tak nech si dajú bordel po sebe dokopy, nie? Asi to bude relatívne "čerstvý" problém, keď riešite kolaudáciu. My tu budeme asi ťažko hádať kedy, kde, odkedy dokedy a čo sa stavalo. Príde mi to, že ste tomu venovali 2 minuty Vašeho času a čakáte, že to niekto napíše za Vás. Každopádne v stavebnom denníku by mali byť podrobnejšie údaje ako "- hrubá stavba od do". V poriadnom denníku je zapísaný každý jeden deň, kedy sa niečo udialo na stavbe. Zapisuje sa určite počasie, kto pracoval, odkedy-dokedy a aj čo kto robil. Môže dopisovať aj dodávky materiálu alebo iné metriky, ale to stavebný úrad už nepotrebuje vedieť.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od andrew1:

Zdravím, potřeboval bych pomoct se stavebním dení…
@andrew1 ke kolaudaci jsem deník nepotřeboval.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od cbr600rr:

@andrew1 ke kolaudaci jsem deník nepotřeboval.
@cbr600rr To, že ho po Vás nechceli neznamená, že to nie je povinná príloha. Niektoré úrady to vidieť nechcú, niektoré chcú.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od roman_:

@cbr600rr To, že ho po Vás nechceli neznamená, že…
@roman_ ptal jsem se na to už před stavbou jestli je potřeba. A bylo mi řečeno že ho nevyžaduje. Samozřejmě jeden ho chce a druhý ne.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?