Ztracené bednění IZOBETON / 30/40

Zdravím řešili jste někdo odlehčené ztracené bednění značky IZOBETON IZO30 nebo IZO40 z Hladkých Životic k tomu zakončovací bednění určené ke spojení ztraceného bednění se základovou deskou? Máte s tím někdo zkušenost jak se s tím pracuje a jestli to je kvalitní materiál? Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Máme použité na patrovom dome. Šírka 30cm. Krásne sa s tým pracuje, je to ľahké na váhu, jednoducho sa to reže diamantovým plným kotúčom. Tie skosené ztracáky sú asi zbytočné (asi budú aj drahé) - dosku normálne zašalujte prknami do roviny podľa laseru.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od josefx:

Máme použité na patrovom dome. Šírka 30cm. Krásne…
@josefx Dům chceme stavět svépomocí takže každé kg. dolů nebo spíše tuna v rukách jde poznat, a hlavně se mi líbí že to unese "každý" věřím že se to dá dobře opracovat, i cenově to vychází líp o pár tisíc.. ale to už není tak závratné, spíše jde o manuplaci a opracování, hodně v okolí s tím nemá zkušenosti a to pracují v oboru.. tak člověk váhá, potřebujem 3 šáry straceného bednění cca 23m na délku na šířku 10m.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od odsteelcz:

@josefx Dům chceme stavět svépomocí takže každé k…
@odsteelcz To bude asi bungalov nie ? Tam bude na 99% stačiť ZB30. Mám poschodový dom kde len vpc cihly majú 130 ton a máme izobeton šírky 30cm. Neváhať a objednať. Keď sme roznášali bedňáky s manželkou, došiel sused, či mi nehrabe, že nechávam manželku, čo má 55kg, nosiť bedňáky. No tak som mu jeden dal zdvihnúť :-D
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od josefx:

@odsteelcz To bude asi bungalov nie ? Tam bude na…
@josefx Ano, bungalov, v projektu mam ZB30 a zedník ať dám 40 a klasiku, a kolík šáru jste dělali na základovou desku? 😀
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od odsteelcz:

@josefx Ano, bungalov, v projektu mam ZB30 a zedn…
@odsteelcz Treba ísť podľa projektu a nie podľa zedníka. Však som písal, že máme ZB30.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?