Barva fasády - šedozelená, šalvějově zelená

Máte prosím někdo tuto barvu fasády ? Plánujeme antracitovou střechu a světle šedé rámy oken. Budu moc ráda za foto. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od johnykatka:

Máte prosím někdo tuto barvu fasády ? Plánujeme …
@johnykatka vyskúšaj tento nástroj: https://www.kreisel.sk/tools-services...
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od johnykatka:

Máte prosím někdo tuto barvu fasády ? Plánujeme …
@johnykatka Dajte bielu, tá vo výsledku aj tak vyzerá najlepšie. Svetlo šedé okná sú rozumná voľba, nechcete aj svetlo šedú strechu? Nebude sa tak prehrievať.
Odpovědět
Souhlas. Jsme jediní v naší lokalitě a ta světle šedá je fakt super. Světle šedé okna máme taky, ale dokud to je v lepidle, tak to docela zanikne. Uvidíme pak.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je naše kombinace světle šedá okna a šedozelená fasáda...záleží jestli svítí slunce a z jakého úhlu...tak jen pro ilustraci.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od johnykatka:

Máte prosím někdo tuto barvu fasády ? Plánujeme …
@johnykatka světle šedá okna jsem si přála také. Ale nakonec jsme se neshodli na barvě fasády, aby to barevně ladilo, tak je máme nakonec v bílé.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od m2s:

@johnykatka světle šedá okna jsem si přála také. …
@m2s Furt lepšie ako antracit. Doba antracitová skončí až keď za 10-15 rokov začnú prví ľudia meniť relatívne nové zničené okná.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od roman_:

@m2s Furt lepšie ako antracit. Doba antracitová s…
@roman_ bílá okna vystřídal zlatý dub, občas říznutý mahagonem, aby byl nahrazen antracitem... 🫣 V některých věcech se necháváme strhnout "davem", ale zároveň jdeme občas i proti proudu a trendům. A cítíme se volněji. 👍🏻
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od roman_:

@johnykatka Dajte bielu, tá vo výsledku aj tak vy…
@roman_ Dobrý den, budeme bydlet kousek od pole. Co já vím, co tam bude zaseté - letos tam bylo obilí. Nechci mít tu fasádu hned špinavou, i když kombinace jakékoli šedé s bílou je hezká ...
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od daniel_twrdy:

Tady je naše kombinace světle šedá okna a šedozel…
@daniel_twrdy Super, děkuji moc za foto. Líbí se mi to moc. Tak nějak se ubírá i naše představa.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od johnykatka:

@daniel_twrdy Super, děkuji moc za foto. Líbí se…
@johnykatka Poslal jsem soukromou zpravu...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?